Bio Vital Hyaluron Ampulky 15 x 2 ml 

Popis produktu

Kyselina hyaluronová je v kozmetike dobre známa pre svoje spevňujúce účinky. 

Vďaka tejto látke je pleť dostatočne hebká, pružná, pevná a hydratovaná. Kyselina hyaluronová je prírodná látka, ktorá je súčasťou nášho organizmu a procesom prirodzeného starnutia stráca pokožka na elasticite a dostatočnej hydratácii, objavujú sa prvé vrásky. Dopĺňaním tejto látky, dodávame pleti potrebnú vlhkosť, vláčnosť a tým aj pevnosť a pružnosť. Vďaka pravidelnému používaniu je pleť viditeľne pevnejšia a vrásky sú vyplnené a tým aj menej výrazné.

Použitie: Aplikujeme večer na dokonale vyčistenú pleť. Pri domácom ošetrení sa obsah jednej ampulky v masíruje pod denný alebo nočný krém. Jemnou masážou cca 2-3 minúty vymasírujeme tonikum do pokožky až do úplného vstrebania. Odporúča sa 1 až 2 krát do týždňa 1 ampulka séra pre intenzívnu kúru. Spotrebujte do 12-tich mesiacov od otvorenia. Ampulky sú len na vonkajšie použitie. Nevpichovať!

Ampulka obsahuje “ Kyselinu hyaluronovú“ čistý vysokomolekulárny polysacharid, ktorý sa prirodzene nachádza v tkanivách. Má vysoko hydratačné účinky a schopnosť viazať veľké množstvo vody, koži dodáva objem a pružnosť. V tkanivách pôsobí ako medzibunková hmota, vytvára priestor na transport látok, potrebných pre prirodzenú regeneráciu buniek. Zvyšuje regeneračnú schopnosť kože. Je schopný zneškodniť voľné radikály vznikajúce pôsobením vonkajších alebo vnútorných vplyvov na tkanivo. Množstvo kyseliny hyaluronovej v koži človeka však vekom klesá, čo má za následok zníženú hydratáciu a zároveň aj tvorbu vrások. Pri kozmetickom ošetrení je vhodná kombinácia s demarollerom, ultrazvukom, ktorý ampulku vpraví do hlbších vrstiev pokožky a tým napomáha dosiahnuť hlbokú hydratáciu kože, vyhladenie a vypnutie pleti. Pre trvalý efekt je dôležité pravidelné ošetrovanie pleti doma i v kozmetickom salóne.